TLF KADAR YAKINIZ? ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Pzrtsi - Cmrtsi: 8:00 - 19:00
Pazar: 9:00 - 16:00
0531 737 52 67
0532 064 37 39
Hayrullah Mah. Sandalzade Blv. No: 50/E
Onikişubat / K.MARAŞ

İÇERİKLER

Kahramanmaraş Asansörlü Ev Taşıma

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Yüksek katlara ve merdivenleri eşya taşımak amacıyla makul olmayan evlere eşya taşımanın en basit yolu asansörlü evden eve taşımacılık seçeneğidir.  Eğer evinizde bina asansörü yok ya da bina idaresi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise asansörlü taşımacılık hizmetini tercih edebilirsiniz. 

Yüksek katlara eşya taşıyacak ya da indirecekseniz asansörlü taşımacılık hizmeti taşınmayı kolaylaştıracaktır. Bu kararı taşımacılık şirketiniz ile istişare ederek vermenizi öneriyoruz. 

Asansörlü ev taşıma opsiyonunun kullanılabilmesi amacıyla evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon ya da pencerelerin makul olması koşulu ile beraber birde modüler asansörün kurulması amacıyla  bina çevresinin makul olması gerekmektedir.  Arada sırada evin önünde tespit edilen bir ağaç ya da evinizin varolduğu sokaktaki trafik akışı bile asansör kurulmasını engellemektedir.

Taşınacağım eve asansör sağlanabilir mi? 

Bu problemin cevabını binanın ve sokağın resimlerini her yönden çekerek taşımacılık şirketiniz ile paylaşarak öğrenebilirsiniz.  Bu aşaması atladığınızda taşınma günü gelen asansör kullanılmasa bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler amacıyla tedbir almayı ihmal etmeyin.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu problemin yanıtı asansörün kurulacağı alan ile direkt olarak ilgilidir. Nakliyat asansörleri genelde balkon, çift açılır pencerelere ya da makul pencerenin tamamiyle sökülmesi ile eşya taşınır.   Asansörün kurulduğu balkon ya da pencereden geçebilen bütün eşyalar asansör ile taşınabilir. Diğer eşyalar gene merdivenlerden indirilecek ya da çıkarılacaktır.

  Eğer sizde ak eşyalarınız ya da mobilyalarınız amacıyla asansörlü nakliyatı tercih ediyorsanız bu eşyaların asansörün kurulacağı balkon kapısından geçip geçmeyeceğini denetim edin.

maras-web-tasarim©Tüm Site İçeriği Telif Hakkı Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz