Hakkımızda

MY TEKNİK,1998 yılında kurulmuş olup,sıhhi tesisat,yangın,hava ve buhar tesisatları ve doğalgaz alanında bilgi birikime sahip ve birçok site,işmerkezi gibi büyükprojelerde faliyet göstermiş,sonraki yıllarda ise Antalya 'nın tamamını kapsayabilecek tesisat servisi olmak için kapasitesini arttırarak  çalışmalarına başlamıştır.

2005 yılndan itibaren teknolojinin alanımızda getirdiği yenilikleri takip ederek profosyonel hizmet kalitemizi alman ve italyan teknolojisi cihaz ve ekipmanlarla destekleyerek dahada güçlü hale getirdik.

Geçmişten bugüne alanında uzman kadromuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir işte değil müşterilerilerimizle daima çalışmayı itinalı ve sorunsuz hizmeti ilke edindik.

Bugün Antalya'nın tüm ilçelerde son teknoloji cihazlarımız ve ekibimizle,kırmadan noktasal su çakağı tespiti edip tamiratını,atık su pis su giderlerindeki tıkanıklık  sorunlarını yapınıza zarar vermeden açmak kameralı kanal görüntüleme,kimyasallı panel radyatör, petek, kombi, temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

Müşteri portföyünün yaklaşık %de 40 ını web üzerinden sağlamayı başaran antalya su tesisatı bu konununda üzerinde durarak Antalya'da online tesisatçılık hizmetinede damgasını vurmuştur,gerek web yayınları gerekse sosyal kanalları ilede ziyaterçilerine en iyi mesleki deneyim ve bilgilerini aktarabilme gaytetinde olan Antalya su tesisatı aynı zamanda sıhhi su tesisatı alanında  Türkiye üzerinde  bağımsız en büyük web kaynağıdır aynı zamanda yavaş ve kararlı adımlarla ilerleyerek gelecekte Akdenizin en büyük tesisat firması olmaya adaydır..

Top